Gadżety reklamowe

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów, stale poszerzamy ofertę, starając się, aby była ona dostosowana do obecnych na rynku trendów. Dostarczamy wiele nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, które są wykorzystywane w działaniach marketingowych przez agencje reklamowe, firmy oraz przedsiębiorców indywidualnych. Nasze gadżety reklamowe są najlepszym sposobem na skuteczne promowanie marki oraz budowanie jej wizerunku, niezależnie od branży. Ulotki reklamowe przyciągają wzrok na chwilę, natomiast gadżety, zwłaszcza te, które są wykorzystywane praktycznie codziennie, przykuwają uwagę na długo i sprawiają, że nazwa firmy automatycznie zapada w pamięć.

W naszej propozycji znajdują się zarówno gadżety stosowane w reklamach outdoorowych, jak i indoorowych. Oprócz smyczy reklamowych proponujemy również szereg innych gadżetów, które wykonujemy przy użyciu najnowszych urządzeń termotransferu sublimacyjnego. Korzystamy również z nowoczesnych technologii sitodruku, flexu i flocku oraz haftu.
Nasza oferta obejmuje:
banery
flagi i proporce
smycze reklamowe
nadruki na odzieży i tkaninach
kubki reklamowe
breloki
taśmy do medali

Celem naszej firmy jest stworzenie produktów, które dyskretnie i skutecznie będą promowały każdy rodzaj działalności. Wszystkie gadżety, które oferujemy są wykonywane starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości tak, by gadżety spełniały wymogi estetyczne i jakościowe, równocześnie zaspokajając potrzeby naszych klientów.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, chętnie podpowiemy, jakie gadżety najlepiej sprawdzają się w poszczególnych branżach. W celu uzyskania takich informacji zapraszamy do kontaktu.