Kubki reklamowe

Wykorzystując nowoczesne wyposażenie naszego zakładu naszym klientom proponujemy również ceramiczne kubki reklamowe ze specjalnie zaprojektowaną grafiką – eksponującą logo oraz wybrany przekaz marketingowy. Jest to chętnie wybierany gadżet reklamowy, głównie ze względu na swój praktyczny charakter, relatywnie długi czas użytkowania oraz atrakcyjną formę przekazu na znacznie większej niż w przypadku innych upominków powierzchni.

Obecność kubków reklamowych w codzienności biurowej, a czasem również domowej czyni z nich doskonały nośnik reklamy. Dbamy, by ich ergonomiczny, prosty i tradycyjny kształt oraz estetyczne i wysokiej jakości wykonanie zachęcało nie tylko do częstego użytkowania, ale także właściwej ich ekspozycji na półce czy biurku pracownika.

Naszym sztandarowym produktem jest kubek ceramiczny typu „Tomek” o pojemności 330ml.

Pełnokolorowy nadruk zgodny z projektem dostarczonym przez klienta nanosimy na kubek przy użyciu specjalnej prasy termotransferowej. W razie potrzeby przygotowujemy wizualizację w oparciu o dostępne materiały.

Nasze kubki ceramiczne są specjalnie przystosowane do nadruków sublimacyjnych, co daje szerokie spektrum możliwości: od prostego napisu po bardzo skomplikowane wzory z przejściami tonalnymi.

Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów przyjmujemy zlecenia na partie zróżnicowanej wielkości oraz (wielkość kubka jest tylko jedna) zróżnicowane pod względem samego projektu. Zachętą do zakupu jest możliwość zamówienia nawet 1 sztuki.

Kubki reklamowe to obok smyczy niezwykle popularny upominek będący wizytówką firmy. Zapraszamy do galerii poniżej, gdzie prezentujemy niektóre z naszych realizacji, a także do kontaktu, by poznać szczegóły oferty.