SMYCZE REKLAMOWE – SKUTECZNA REKLAMA TWOJEJ FIRMY

Smycze reklamowe to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie umożliwiające ekspozycję logotypu i przekazu reklamowego. Dobrze zaprojektowane i estetycznie wykonane staną się naturalną i efektywną reklamą Twojej firmy, dzięki temu, że są praktyczne, bardzo trwałe i wygodne w użytkowaniu.

Producent smyczy reklamowych – jakość w najlepszej na rynku cenie

Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnym maszynom zapewniamy wysokiej jakości produkty oraz krótki czas realizacji. Nasi obecni klienci cenią nas przede wszystkim za wysoki standard wykonania smyczy, indywidualne podejście oraz konkurencyjną i elastyczną cenę, która uzależniona jest od nakładu oraz stopnia zaawansowania danego projektu.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, organizatorów targów i konferencji, organizatorów akcji promocyjnych, dealerów samochodowych, szkoły, kluby sportowe, instytucje państwowe, małe i duże firmy oraz wszystkich, którzy potrzebują wyjątkowych smyczy reklamowych. Jesteśmy przekonani, że spełnimy każde oczekiwania.

Smycze reklamowe w różnej technice nadruku

Produkujemy wysokiej jakości smycze reklamowe w dowolnej kolorystyce. W zależności od wzoru, możliwości technicznych oraz oczekiwań klienta stosujemy różne techniki nadruku. Oferujemy:

  • smycze reklamowe z nadrukiem sitodrukowym,
  • smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
  • smycze z naszywaną taśmą poliestrową lub żakardową,
  • indywidualne zamówienia.

Każda smycz wyposażona jest w odpowiednie komponenty. Standardowo jest to karabińczyk typu rybka, dodatkowo wykorzystujemy plastikowe łączniki, bezpieczniki umieszczone na karku, czy uchwyty GSM.

Projekty smyczy reklamowych – sprawdź indywidualne rozwiązania

Jesteśmy producentem smyczy reklamowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Posiadamy własny park maszynowy. Wszystkie zamówienia realizujemy na miejscu, w naszym zakładzie produkcyjnym, co pozwala na indywidualne zaprojektowanie każdej partii smyczy. Wygląd smyczy reklamowych projektujemy zgodnie z dyspozycjami przekazanymi przez klienta, przyjmujemy też gotowe wizualizacje. Szczegółowe instrukcje dotyczące samodzielnego przygotowania projektu zamieszczamy w zakładce jak przygotować projekt. Zapraszamy do zapoznania się również z dostępnymi typami smyczy reklamowych.