Jak przygotować projekt

Samodzielne przygotowanie projektu smyczy reklamowych do produkcji polega na umieszczeniu tekstów i logotypów w jednym z czterech przygotowanych przez nas szablonów (makiet), do których linki zamieszczamy na dole strony.

Każdy szablon zawiera projekt dotyczący smyczy wyposażonej w sam karabińczyk lub sam telefon oraz smyczy wyposażonej dodatkowo w odpinany łącznik. Najbardziej pożądanym i ułatwiającym oraz przyspieszającym proces produkcji formatem pliku jest:

*.cdr (CorelDraw w wersji od 9 do 13)

Akceptujemy również:

• *.ai (Adobe Illustartor)

• *.eps (Encapsulated Post Script)

• *.pdf (Adobe Reader)

Jeśli na projekcie mają zostać umieszczone zdjęcia lub bitmapy to prosimy o przesłanie ich w rozdzielczości co najmniej 300 dpi i formacie:

• *.psd

• *.bmp

• *.tif

Warunkiem koniecznym jest, aby wszystkie zapisane w pliku czcionki miały postać wektorową (tzw. krzywe). Maksymalna wysokość logotypów dla poszczególnych szerokości smyczy podana jest w każdym z szablonów. Jeśli zależy Państwu na wiernym odzwierciedleniu kolorów, to muszą one w projekcie być opisane wg wzornika PANTONE MATCHING SYSTEM dla papierów powlekanych.

Dopuszczalna różnica koloru na wydrukowanej taśmie wynosi +/- jeden odcień. Jeżeli nie oczekujecie ścisłego odwzorowania kolorów na smyczy, możecie w projekcie zadać kolory w skali CMYK.

Nie uznajemy reklamacji kolorystycznych, jeżeli kolory nie były określone wg wzornika PANTONE, a z pliku zawierającego bitmapy nie został wykonany test do zaakceptowania.

Od lat produkujemy smycze reklamowe wg zamówień i projektów naszych klientów. Zakładając odpowiednią jakość przygotowania danych przez klienta ręczymy za terminowość, jakość i dobrą cenę!