Odzież reklamowa

Jedną z popularnych i często wykorzystywanych form gadżetów reklamowych jest odzież z nadrukami, w szczególności T-shirty z kolorowymi aplikacjami. Odzież ta wykorzystywana jest nie tylko jako upominki dla klientów, lecz również jako elegancka prezentacja firmy poprzez pracowników, którzy noszą na sobie koszulki z logiem lub hasłem reklamowym. Taka forma promocji jest uniwersalna i niezawodna – sprawdza się zarówno w wielkich korporacjach, jak i w niewielkich firmach.

Wykorzystując nowoczesne zaplecze maszynowe naszego zakładu, oferujemy wykonywanie dowolnych nadruków na T-shirtach. Drukujemy aplikacje i duże grafiki na gotowej odzieży lub wykrojach. W zależności od potrzeb klienta i materiału, na którym ma być wykonany druk, wybieramy najbardziej odpowiednią formę znakowania tak, by wydruk był trwały i efektowny.

Oferujemy cztery rodzaje znakowania odzieży:
sublimacja – technika, która szczególnie sprawdza się na białych i jasnych tkaninach poliestrowych. Nadruk wykonywany jest na papierze przystosowanym do sublimacji, przy użyciu ploterów zalanych specjalnymi atramentami. Następnie jest on przenoszony na tkaninę przy użyciu prasy płaskiej lub rolowej. Metoda ta charakteryzuje się wysoką trwałością. Odzież wykonaną przy użyciu tej technologii można prać i prasować, ponieważ atrament pod wpływem wysokiej temperatury zostaje wchłonięty w strukturę włókien tkaniny.

flex i flox – technika, która polega na stworzeniu = użyciu specjalnej folii oraz wycięciu jej na ploterze. Następnie folia = wycięte z folii elementy przenoszone są na tkaninę przy użyciu pras termicznych. Technologia ta jest bardzo trwała i efektowna wizualnie. Odzież wykonaną metodą flexu i floxu można prać w pralce odwróconą na lewą stronę w temperaturze 30-40 stopni Celsujsza.

sitodruk – technika, która polega na ręcznym przeciskaniu farb za pomocą rakla przez formę drukarską sporządzoną na specjalnym sicie. Jest to bardzo efektowna wizualnie metoda, ponieważ jej największą zaletą jest różnorodność farb, które można wykorzystać w sitodruku, począwszy od tradycyjnych kolorów, kończąc na metalicznych, brokatowych, fluorescencyjnych czy świecących. Kolejną zaletą jest fakt, że przy użyciu sitodruku można pokryć farbą całą powierzchnię tkaniny. = tego ma nie być Odzież wykonaną tą metodą można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

haft – technika, która polega na wyszywaniu aplikacji przy użyciu specjalnych maszyn. Metoda ta jest bardzo efektowna wizualnie oraz zapewnia wysoką trwałość – haftowane aplikacje są odporne na odprucia. Odzież wykonaną tą techniką można prać oraz prasować bez ograniczeń.

W kwestii doboru najlepszej i najefektowniejszej metody znakowania odzieży dostosowanej do materiału, z którego wykonana jest odzież, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.